"Русифікація України і робота на агресора!" Порошенко жорстко висловився на захист кримськотатарського ATR

П’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" наголосив, що за потреби залучить всі необхідні політико-правові механізми для поновлення фінансування кримськотатарського телеканалу АТR.

Об этом сообщает Роспрес

Про це він заявив в ефірі телеканалу. Порошенко зазначив – якщо з’ясується, що фінансування припинене внаслідок цілеспрямованої політики нинішньої влади – це буде означати роботу на країну-агресора.

"Я буду звертатися до правоохоронних органів, якщо це є цілеспрямована державна політика по знищенню кримськотатарського каналу АТR. Я твердо переконаний, що тоді це буде означати не просто некомпетентність тих посадових осіб, які мали вирішити це питання, а це вже будуть елементи русифікації України, роботи на країну – агресора, яка буде займати абсолютно іншу, кримінальну кваліфікацію і класифікацію. Звичайно, що ми також не будемо залишатися осторонь, якщо ці підозри підтвердяться", – наголосив Порошенко.

Порошенко в ефірі ATR

Порошенко в ефірі ATR

Європейська Солідарність

"Найближчим часом я підпишу звернення до Кабінету міністрів України, прем’єр-міністра, міністрів фінансів, культури і запропоную свої пропозиції. Оскільки як я розумію, в законі України "Про державний бюджет" відповідна програма існує. І зараз я не можу навіть уявити, щоб хтось намагався забрати ці гроші у кримськотатарського народу – у ATR", – зазначив п’ятий Президент України.

"Якщо ці кроки не допоможуть – ми точно будемо звертатися до міжнародної громадськості, оскільки це виходить за межі виключно українського питання. Всі свої міжнародні зв’язки ми також долучимо до того, щоб захистити ATR і його право на мовлення, право доносити правду глядачам – як кримським татарам, так і української національності", – додав Порошенко.

"Всі українці мають об’єднатися для того, щоб захистити ATR", – підкреслив Петро Порошенко.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/rusifikatsiya-ukraini-i-robota-na-agresora-poroshenko-zhorstko-vislovivsya-na-zahist-krimskotatarskogo-atr.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя