Привітання буковинських свободівців з 75-ю річницею створення УПА, Днем Захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці

ЗІ СВЯТОМ! / Об этом сообщает shakalam.net со ссылкой на СМИ.


Від всіх свободівців Чернівецької області маю честь привітати краян з Днем Захисника України, величним святом Покрови Пресвятої Богородиці та 75-ю річницею створення Української Повстанської Армії. Боротьба за волю України виокремлювала крицевих провідників та Героїв і в буремні часи становлення Української держави після Першої світової війни, в міжвоєнну добу та при найтяжчих випробовуваннях боротьби українців з людиноненависницькими гітлерівським та радянським режимами.


Безприкладні зразки героїзму та самопожертви бійців-січовиків, повстанців та підпільників виробили у десятків тисяч воїнів жагу до утвердження української нації на своїй землі та побудови Української Соборної Самостійної Держави. Герої УПА та теперішні Герої московсько-української війни вже в теперішній час Незалежності України продовжують легендарні традиції вояків-Героїв УПА.


Українська нація відроджується саме завдяки героїзму її справжніх синів, які задля своєї рвідної землі віддають найдорожче – своє життя. І незважаючи на теперішні складнощі, розбалансованість суспільства та зубожіння людей українці всіма силами на засадах національної гідності продовжують виборювати правову українську соціально-орієнтовану та економічно забезпечену державу, де кожен громадянин зможе бути заможним, духовно та інтелектуально розвивати свою самобутність та таланти своїх дітей.


Слава Україні! Героям Слава!


З повагою, Голова обласного комітету
Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Віталій МЕЛЬНИЧУК

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=96746”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя